Oslavy

Rodinné a firemné oslavy

Oslavy, stretnutia s rodinou alebo priateľmi sú vždy úžasné, magické chvíle. Nenechajte si ujsť ani krátku chvíľu na prípravu jedla a pohostenie svojich hostí. Prišli k vám, stretnúť sa s vami a so zvyškom rodiny alebo priateľmi. Venujte 100% času a pozornosti svojim hosťom, bavte sa dobre a užívajte si každú minútu stretnutia.

Stačí keď poviete, ako si predstavujete stretnutie, aké menu bude najvhodnejšie pre hostí, a všetko pripraviť podľa Vašich očakávaní.

Máme bohaté skúsenosti a preto môžeme Vám mnoho vecí poradiť.

Špecializujeme sa mnoho rokov organizáciou rodinných a firemných osláv. Sme dokonale pripravení na prípravu podujatia v podniku, u Vás alebo v prírode. Máme k dispozícii technické a logistické vybavenie. Všetko musí fungovať bez problémov a bez sťažností.

Menu prispôsobíme Vašim potrebám z hľadiska množstva a rozpočtu. Ak budú medzi Vašimi hosťami osoby so špeciálnymi požiadavkami na jedlo- postaráme sa o nich, aby si vychutnávali tým čo majú radi najviac.

Interiér vytvára atmosféru, pretože veľkou starostlivosťou a pozornosťou aranžujeme priestory - pravdaže, keď je taká požiadavka zákazníka. Chvíle zamyslenia ako na stretnutí rozlúčky s najbližšou osobou vyžaduje inú prípravu ako bláznivé chvíle spojené s narodením, sobášom alebo rozlúčkou so slobodou!

Špecializujeme sa na príprave a organizácii rodinných osláv, ako sú krstiny, sväté prijímanie, narodeniny, svadby a výročia všetkého druhu. Rovnako dobre, za čo nás pochvaľujú zákazníkov, organizujeme bankety, konferencie, posedenia a firmové večierky. Jediné, čo musíte urobiť, je povedať, aké sú Vaše očakávania a presne tak bude. Mnohé pozitívne recenzie spokojných zákazníkov sú dôkazom toho, že plníme svoje povinnosti na jednotku.

 

V prípade záujmu alebo otázok nás prosím kontaktujte na tel. čísle: +421 902 222 221.