Naša ONLINE PONUKA JEDÁL

z Hagarky až k Vám domov

Slávnostné menu

Predjedlá & Polievky

Tradičná kuchyňa

Jedlá z mäsa

Šaláty & Prílohové šaláty

Cestoviny & Rizotá

Niečo na chuť

Dezerty

Detské menu

Omáčky & Prílohy

Pizza

OBEDOVÉ MENU PONDELOK

OBEDOVÉ MENU UTOROK

OBEDOVÉ MENU STREDA

OBEDOVÉ MENU ŠTVRTOK

OBEDOVÉ MENU PIATOK

Jedálny lístok

Nápoje

PIZZA Menu

Kačacie a husacie špeciality

recenzie NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

99,2% zákazníkov sú s nami spokojní!

Pozrieť všetky recenzie

Super

Dominika

Jedinecne stylove prostredie urcite prekvapi kazdeho. Menu : Jednoduche, vyborne, chutne jedla odlisujuce sa casto od standardnej slovenskej kuchyne prijemno...

Milan

Prvy krat objednane a určite nie naposledy. výborne jedlo a kurier tiež mily a ochotny ☺

Eva

5.4..2023 sme si online objednali pizzu, ktorú sme mali obdržať cca okolo 11.46. Obdržali sme ju až o 12.47 (teda viac ako hodinu neskôr) a to až po našej t...

Jaro

Naposledy som mala šulance a jahniace koleno výborne to bolo Ďakujem Kantina Hagarka . A majú veľmi dobrý personál aj rozvozcov 🥰

Natali

Objednala som si dukatove buchtičky a co je úžasné polievka k tomu zadarmo, malo kde k menu dávajú polievku zadarmo k menučku, buchtičky boli skvelé lahunke...

Natali

  Novinky z našej kuchynky lebo jedlo je naša srdcovka

  ORGANIZÁCIA OSLÁV A AKCII

  V rámci našich priestorov vám vykúzlime nezabudnuteľnú
  atmosféru a zážitok pri príležitosti oslavy alebo svadby.
  Vaše požiadavky vnímame veľmi citlivo a pristupujeme k nim s maximálnou dôslednosťou a aj preto sme pre vás voľbou číslo jeden pri organizovaní vašich životných udalostí, na ktoré budete chcieť spomínať s úsmevom na tvári. Zabezpečíme vám catering na mieru podľa vašich požiadaviek a možností s dôrazom na úroveň a kvalitu.
  Naši klienti si môžu vychutnať tradičnú kuchyňu, ktorú sme obohatili o moderné prvky gastronómie. Tá vás bezpodmienečne poteší, zasýti a zahreje pri srdci.

  Viac info

  CATERING

  Za každou výnimočnou udalosťou sa skrývajú povinnosti a starosti spojené s organizáciou a jej priebehom. Dovoľte nám vás odbremeniť od všetkých povinností a priniesť vám tak jedinečný zážitok z vášho eventu, bez stresu a s perfektným dojmom na vašich hostí.
  Zabezpečíme vám catering nielen na veľkú firemnú akciu, ale aj akúkoľvek príležitosť či už v kruhu rodiny, kamarátov alebo blízkych. Naším cieľom je vám poskytnúť spokojnosť a preto na vaše požiadavky dbáme s empatiou a individuálnym prístupom.
  Catering vám vytvoríme na mieru podľa vašich preferencií, nech už ide o akékoľvek požiadavky.

  Viac info

  NAŠA FILOZOFIA

  Projekt Hagarka sme založili ako podnik s víziou stravovania najmä pre firmy a ich zamestnancov, ale aj pre širokú verejnosť.Naším cieľom je nielen variť tradične, chutne a za prijateľnú cenu ale samozrejme aj prompte doručiť jedlo klientovi či zákazníkovi. V spolupráci s teamom odborníkov na gastro segment sa dbáme na potreby a možnosti každého klienta osobitne a s empatiou. Prirodzeným vyústením dlhoročných skúseností bolo rozhodnutie vytvoriť projekt Hagarka nielen ako stravovacie zariadenie ale predovšetkým ako firmu, ktorá pri vás stojí aj pri príležitostiach firemných večierkov, cateringov alebo akejkoľvek príležitosti, ktorú vám s radosťou vytvoríme na mieru.

  Viac info

  ŠPORTOVÉ PRENOSY

  Ponúkame Vám príjemné prostredie, kde si môžete s rodinkou, priateľmi alebo známymi posedieť a pozrieť LIVE športové prenosy. Skvelé jedlo a pivo Vám zaručí ten najlepší pôžitok z výhry.

  Viac info

  neváhajte KONTAKTUJTE NÁS

  restaurant@hagarka.sk